قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فرشچین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با سایت میباشد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
فرشچین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فرشچین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

ثبت سفارش :
مشتریان گرامی در هنگام ثبت سفارش خرید فرش باید این نکته را در نظر داشته باشند که با دقت طرح و رنگ مورد نظر را انتخاب کنند زیرا بعد از قطعی کردن سفارش امکان تعویض طرح و رنگ وجود ندارد.

 

مدت زمان تحویل فرش :

اکثر فرش های موجود در سایت فقط طبق سفارش مشتری بافته میشند به همین منظور قبل از قطعی کردن سفارش و خرید فرش با واحد فروش سایت تماس گرفته تا زمان دقیق بافت را اعلام نماید

 

نقص فنی در فرش:
اگر در فرش ارسالی هرگونه عیب و نقصی فنی وجود داشته باشد ( از جمله پارگی – کنده شدن ریشه – یا تغییر رنگ)و یا به اشتباه طرح و یا رنگ متفاوتی ارسال شده باشد ، فرش بدون هیچ هزینه ای مرجوع میگردد.

 

دقت در انتخاب فرش :
چون تمام فرش ها به صورت سفارشی بافته می شوند و هزینه باربری به عهده ما هست ،در انتخاب طرح و رنگ دقت کنید زیرا امکان مرجوع شدن فرش به دلیل تغییر طرح و رنگ فرش وجود ندارد.پس قبل از انتخاب طرح مورد نظر به دقت تصاویر فرش را بررسی کنید و از واحد فروش سایت مشاوره بگیرید.

 

هزینه ارسال فرش:
تمامی سفارش به صورت رایگان به سراسر کشور ارسال میشود

 

مکان تحویل فرش:
تهران و کرج تحویل فرش درب منزل خواهد بود
سایر شهرهای کشور تحویل فرش در باربری شهر مورد نظر خواهد بود